Уряд запровадить гарантований мінімальний дохід для бідних

Кабінет міністрів покращить програму соціальної підтримки населення, створивши цільову програму гарантованого мінімального доходу. Про це повідомляє «Економічна правда».

Об этом сообщает РуссианГейт

Автори зазначають, що програма покликана «ефективно допомагати бідним та вразливим домогосподарствам». У нову схему будуть об’єднані окремі існуючі соціальні виплати, в тому числі допомога із безробіття.

Розмір гарантованого мінімального доходу буде збільшений в порівнянні з нинішніми мінімальними виплатами пенсіонерам і безробітним.

Подробиць щодо ГМД поки немає, але відомо, що Мінсоцполітики посилить перевірку одержувачів соціальних виплат для поліпшення її адресності.

Нагадаємо також, що зараз Кабмін працює над списками малозабезпечених категорій громадян, щоб надати фінансову допомогу найбіднішим українцям під час карантину. Також Уряд розробляє програму зі створення робочих місць для тих, хто приїхав з-за кордону чи втратив роботу через карантинДжерело статті: “https://zaxid.net/uryad_zaprovadit_garantovaniy_minimalniy_dohid_dlya_malozabezpechenih_ukrayintsiv_n1503097”