У поліції розікрали понад мільйон гривень, який мав піти на ремонт службових авто


  • Марія ЛЄХОВА
  • 0
У поліції розікрали понад мільйон гривень, який мав піти на ремонт службових авто
  • Керівнику поліцейського автогосподарства оголосили підозру.
  • Його звинувачують у розтраті державних коштів та підробці документів.
  • Стали відомі нові деталі даної справи.

Вчора, 2 червня, прокуратура Вінницької області розповіла про оголошення підозри особі, яка займала керівну посаду в Головному управлінні Національної поліції України у Вінницькій області у вчиненні розтрати понад 900 тисяч гривень державних коштів та підробці офіційних документів. З власних джерел стало відомо, що підозру оголосили Миколі Зарембі. Про це ми написали у матеріалі:

Об этом сообщает Слон РУ

  • Розтратив кошти та підробляв документи. Кому з Нацполіції оголосили підозру?

Згодом, Державне бюро розслідувань повідомило додаткову інформацію. Перш за все відзначимо, що змінилася сума. Кажуть, уже не про 900 тисяч, а про понад 1 мільйон 97 тисяч гривень.

— Правоохоронець підозрюється у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненої повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, — йдеться у повідомленні. — Слідством встановлено, що протягом 2018 року правоохоронець, перебуваючи у змові з своїм керівництвом та працівниками двох підприємств, перераховував бюджетні кошти для проведення сервісного обслуговування та ремонту службових автомобілів, який фактично не виконувався.

Нині триває слідство та встановлюються інші причетні до таких оборудок люди.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/u-politsiyi-rozikrali-ponad-milyon-griven-yaki-mali-piti-na-remont-slu-11067835.html”