Парад планет 2020: що можна і не можна робити в цей день

У четвер, 4 червня, відбудеться повний парад планет — всі планети Сонячної системи вишикуються по одну сторону Сонця для умовного спостерігача із Землі.

Об этом сообщает Русский репортер


"Апостроф" з посиланням на "ТСН" розповідає про особливості цього явища.


Що таке парад планет


Науково парад планет називається "апульс". Буває міні парад планет — це три планети разом, парад малих планет — 4, великий планетний парад — 6 або 7 планет. А великий повний парад планет — це наш випадок в липні.


Повний парад планет дійсно унікальне явище, тому що три планети з’єднуються двічі на рік, щорічно чотири, п’ять планет шикуються кожні 19 років і всі вісім планет Сонячної системи, приблизно один раз на близько 170 років.


Однак не варто сприймати парад планет як на малюнках: Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і навіть карликова планета Плутон, яку не так давно позбавили звання повноцінної планети, не вишикуються в ідеально пряму лінію, але з’являться в небі поруч.


Планети будуть досить чітко в лінії, кут відхилення буде малим. Наступний парад планет подібного типу слід очікувати в 2161 і 2492 роках.


Парад планет не відбувається за кілька годин як сонячне або місячне затемнення. Через різну швидкість руху планет, милуватися ним можна буде близько двох тижнів.


Що таке парад планет з точки зору астрології


З точки зору астрології, це період великих трансформацій і кармічних уроків. Тому якомога сильніше варто шукати баланс, щоб вас не захопив вир параду планет.


Після цього комусь і так важкий 2020 рік може здатися ще більш важким, а хтось відчує значне полегшення. Все буде залежати, як ви засвоїте "уроки" всесвіту. Краще рухатися зараз, немов на серфінгу. Ні в якому разі не противитися змінам у вашому житті, може бути ще гірше. Тому з увагою ставитеся до всього, що відбувається навколо.


Що потрібно практикувати під час параду планет


 • переглядати власні цінності і пріоритети;
 • вчитися і пізнавати нове;
 • постити, проводити очищення організму;
 • аналізувати минулі періоди і думати про те, які уроки звідти винесли;
 • медитувати і займатися вправами з йоги.


Що категорично не варто робити під час параду планет


 • ризикувати і робити емоційні дурниці;
 • позичати або давати в позики значні суми;
 • підписувати дуже важливі контракти;
 • з’ясовувати відносини;
 • починати конфлікти;
 • ображатися.


Як повідомляв "Апостроф", в день літнього сонцестояння, 21 червня, жителі Землі могли спостерігати кільцеподібне сонячне затемнення. Його найкраще було видно в Азії і Африці. Кадри незвичайного явища очевидці публікували в соцмережах.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/astrology/2020-07-01/parad-planet-2020-chto-mojno-i-nelzya-delat-v-etot-den/202081”