Опубліковано відео з хлопчиком, що був збитий сином кандидата в мери Кривого Рогу на "тисячці"

11-річний хлопчик, який півтора тижні тому в Кривому Розі постраждав в ДТП за участю сина кандидата в мери від "Слуги народу", продовжує успішно проходити лікування в обласній лікарні Дніпра у відділенні нейрохірургії.

Об этом сообщает База компромата


Журналісти поспілкувалися з мамою хлопчика, пише krivbass.city.


За словами Наталії Іванівни, Саша швидко одужує, і почуває себе краще.


"У нас вже все добре, ми гуляємо кожен день. Як бачите, дитина посміхається. У нас вже нічого не болить", — ділиться жінка.


Наталія Іванівна сподівається, що вже через кілька днів хлопчик буде вдома.


"Чекаємо швидше, коли нас випишуть додому. Крапельниці нам доставлять. Тому, ми сподіваємося, ми в п’ятницю будемо вдома", — каже вона.


Покращене самопочуття дитини дозволило матері на кілька днів з’їздити додому, залишивши його на сестру.


"Дочка весь час тут була. Я додому навіть їздила вже — зважилася залишити Сашу. Тому що (він) добре себе почуває, дочка з ним була", — розповідає Наталія Іванівна.


За словами завідувача відділенням нейрохірургії Володимира Агафонова, стан дитини стабільний, загрози здоров’ю і життю — відсутні.


"Тут він проходить повне медичне лікування. На стаціонарі він буде ще тиждень. По суті, реабілітація по черепно-мозковій травмі буде ще два тижні в домашніх умовах. А з приводу перелому плечової кістки — як тільки ортопеди-травматологи дозволять зняти гіпс і почати реабілітацію — думаю, що тижні ще 3-4 потрібно", — прогнозує лікар.



У Кривому Розі в результаті ДТП постраждав 11-річний школяр. На "зебрі" його зачепила іномарка. За кермом знаходився Марк Шевчик, син кандидата в мери міста від "Слуги народу". Сам Дмитро Шевчик в Facebook розповів про подробиці трагедії і повідомив, що взяв особисту відповідальність за майбутнє дитини.


Журналістам вдалося поспілкуватися з завідувача відділенням нейрохірургії дитячої обласної лікарні Дніпра Володимиром Агафоновим, який охарактеризував стан здоров’я дитини, як середньої тяжкості, і наголосив на відсутності загрози життю і здоров’ю дитини; мама дитини відзначила поліпшення стану здоров’я дитини.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-09-15/opublikovano-video-s-malchikom-sbitom-syinom-kandidata-v-meryi-krivogo-roga-na-tyisyachke/209335”