Ляшко: Жорсткий локдаун в Україні - виключно резервний момент


Система охорони здоров’я в Україні на даний час справляється з приростом хворих на коронавірусне захворювання COVID-19. Про це заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив в інтерв’ю Радіо Свобода.

Об этом сообщает Преступная Россия

Можливе запровадження жорсткого локдауну, як на початку пандемії, Ляшко назвав «виключно резервним моментом».

- Сьогодні ми реєструємо по 5000-5700 випадків в Україні – колапсу немає. Система охорони здоров’я справляється. Ми говоримо, що і до 10 тисяч – будемо справлятися… Певні лікарні будуть завантажуватися, госпіталізувати, перепрофільовувати нові ліжка і буде досить велика кількість хворих. Тому для того, щоб цьому запобігти, ми просимо всіх дотримуватися всіх протиепідеміологічних норм і правил, – сказав Ляшко.

За його словами, робиться все можливе на національному рівні, щоб запобігти, по-перше, колапсу системи охорони здоров’я, по-друге, щоб не зупиняти економіку.

- Ми розуміємо, що впровадження жорсткого локдауну – це вже виключно такий резервний момент, коли не можна буде нічого іншого зробити, — підкреслив він.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/lyashko-zhorstkiy-lokdaun-v-ukrayini---viklyuchno-rezervniy-moment-396911”