У Харківській області запобігли проведенню незаконного референдуму – СБУ

СБУ встановлює осіб, які намагалися провести незаконний референдум

Служба безпеки України запобігла спробі захоплення влади на місцевому рівні за допомогою проведення незаконного референдуму, який планували напередодні місцевих виборів. Про це 22 жовтня у Facebook повідомив начальник пресцентру СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

Об этом сообщает Сергей Доренко

За його інформацією, селищний голова одного з населених пунктів Лозівського району Харківської області 21 вересня підписав незаконне рішення сесії ради про призначення місцевого референдуму для створення об’єднаної територіальної громади.

"Депутати разом із селищним головою вирішили, що нова тергромада, центром якої має стати саме їхній населений пункт, має об’єднати ще сім сусідніх сіл. Через проведення "референдуму" депутати планували надати своєму рішенню статус легітимного", – зазначив Абдула.


https://www.facebook.com/VladislavAbdula/posts/1781092565389444

СБУ встановлює осіб, причетних до протиправної діяльності, правоохоронці вилучають речові докази.

Місцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня. Вони відбудуться на всій території України, крім окупованого Росією Криму та окремих територій Донецької та Луганської областей. Виборча кампанія стартувала 5 вересня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/u-harkivskij-oblasti-zapobigli-provedennja-nezakonnogo-referendumu-sbu-1524091.html”