Байден назвав Росію головною загрозою для США

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден вважає Росію головною загрозою для США, а Китай – найбільшим конкурентом. Його суперник Дональд Трамп назвав Китай конкурентом і ворогом США.

Об этом сообщает Редакция
Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден вважає Росію головним опонентом Сполучених Штатів у світовій політиці.


“Я вважаю, що найбільшою загрозою для Сполучених Штатів з точки зору руйнування нашої безпеки та наших альянсів є Росія”, – сказав Байден в інтерв’ю програмі “60 хвилин” телеканалу CBS, яке було оприлюднене в неділю, 25 жовтня. Він додав, що “Володимир Путін намагається з усіх сил” поширити дезінформацію про нього”. При цьому Китай Байден назвав “найбільшим конкурентом” США. На його думку, від того, як США діятимуть у конкурентній бортьбі з Китаєм, залежатиме, чи буде між державами силове протистояння.
Читайте також: Другі дебати Байдена і Трампа: менше скандалів, більше суті


Конкурент Байдена і чинний президент Дональд Трамп назвав Китай головною загрозою для США. “Вони є противниками, конкурентами і багато в чому ворогами”, – цитує слова Трампа про Китай агентство новин dpa. Крім того, Трамп продовжує звинувачувати Китай у поширенні коронавірусу, називаючи його “китайським”.


Останніми роками було багато спекуляцій щодо ставлення нинішнього президента США до Росії. Американські спецслужби припускали, що в 2016 році Росія проводила кампанію впливу, яка мала на меті не тільки поглибити розкол в американському суспільстві, але й допомогти Трампу стати президентом США.


При цьому сам Трамп постійно повторює, що він найжорсткіше ставиться до Росії, якщо порівнювати з колишніми президентами США. Мовляв, за його президентства Вашингтон запровадив різні санкції проти Москви. Однак сам Трамп уникає публічної критики президента Росії Володимира Путіна.


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/10/26/baiden-nazvav-rosiiu-holovnoiu-zahrozoiu-dlia-ssha/”