Ціна на газ для виробників тепла зросла на 24%


Як зазначає пресслужба "Нафтогазу", ідеться про ціну без урахування ПДВ і витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами, повідомляє UAINFO.org.

Об этом сообщает FIB"За період, який використовується для розрахунків, котирування на природний газ у Європі зросли порівняно з вересневими цінами на 26% через підвищення попиту", – мовиться в повідомлені.


"Проте завдяки значним запасам у підземних сховищах газу в Україні, – додали в "Нафтогазі", – ціна газу для виробників тепла в жовтні зросла порівняно з минулим місяцем на 24%".Також у компанії зазначили, що до 1 травня 2021 року "Нафтогаз" постачає природний газ для виробників тепла, які підпадають під дію Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.


Нагадаємо, що в жовтні "Нафтогаз" зберіг ціни газу для населення та збутових компаній на на поточному рівні — 4,7 грн за кубометр у рамках пакету "Місячний" і 5,24 грн за кубометр у рамках тарифу "Річний".Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1142763-tsina_na_gaz_dlja_virobnikiv_tepla_zrosla_na_24”