Корнієнко пояснив, чому на місцевих виборах відбулося зниження підтримки "Слуги народу"

последние новости в Украине останні новини в Україні


Лідер партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що ухвалені реформи могли викликати зміну настроїв електорату, що позначилося на місцевих виборах, проведених минулої неділі, 25 жовтня. На думку Корнієнка, також роль зіграли і медіаресурси, які перебувають у власності опонентів "Слуги народу".

Об этом сообщает Компромат России

Про це Корнієнко повідомив в ефірі одного з телеканалів, пише УНН. Також Олександр Корнієнко зазначив, що ще одним негативним фактором стала епідемія коронавірусу, яка також вдарила по явці виборців на свої ділянки.

"Я думаю, два моменти. Перше — це реформи, які ми робимо, вони не всім подобаються. А друге — виграли ті сили, які мають власні медіа, це теж треба визнавати. В "Євросолідарності" і в ОПЗЖ досить розгалужена система своя і їхніх комунікаційних каналів", — зазначив Корнієнко.

Нагадаємо, у "Слузі народу" заявили, що паралельний підрахунок їхнім штабом голосів на виборчих дільницях говорить про перемогу і великий успіх молодої партії. Про це повідомив заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Також Олександр Корнієнко, відповідаючи на питання, чи побачать українці обіцяні Володимиром Зеленським "посадки", які повинні були відбутися цієї весни, не виключив, що це все-таки може статися, але наступної весни. "Весна у нас наступна за графіком. Вона календарна. Тому будемо цілитися в наступну весну, якщо так про весну говорити, про "посадки", — сказав Корнієнко.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/kornienko-poyasniv-chomu-na-miscevikh-viborakh-vidbulosya-znizhennya-pidtrimki-slugi”