Білоруський музикант виїхав до України: “У друзів, в безпеці”

Музикант і лідер білоруської групи “Стары Ольса” Дмитро Сосновський виїхав до України і знаходиться у Києві.

“У Києві, у друзів, в безпеці. Мемуари напишу. Дякую: Вікторовичу, моя сім’я, родина, яка врятувала, конспіративний будинок, гараж, хлопчики, Сандрі з Познані, Філу з Міннеаполіса, Антону з Техасу, пастору Річарду, Панкевичу, Карині і Жені, полковнику. і ще горі добрих людей! “Жыве вечна!” Ми переможемо!”, — написав Сосновський на своїй сторінці в Facebook.

У розмові з Суспільним Сосновський пояснив, що поки не готовий коментувати тему свого від’їзду, його причин і публічно оцінювати ситуацію у Білорусі. Музикант зазначив, що йому “потрібно відійти”.

13 листопада Сосновського затримали в місті Клецьк Мінської області, де він стояв у ланцюзі пам’яті вбитого у Білорусі Романа Бондаренка, а 16 листопада музикант отримав штраф у 810 рублів (понад 9 тисяч гривень).

18 листопада Сосновський повернувся до Мінська, але дізнався що його шукають.

“Повернувся до Мінська, а тут шукають під’їзд, з моїм фото, на сходах розмовляли деякі —вирішували, як мені двері зламати. Всіх обіймаю, катаюся на лижах”, — написав він.

У коментарі TUT.BY Сосновський підтвердив, що його від’їзд пов’язаний саме з цими обставинами.

Довідка. Стары Ольса — білоруський фольк-гурт, що у своїй творчості намагається відтворити музику Великого князівства Литовського. Названий на честь річки, яка тече на заході Могильовскої області, і на якій міститься місто Кличів. Дмитро Сосновський — засновник і керівник колективу.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/11/23/biloruskyj-muzykant-vyihav-do-ukrainy/”