ДБР повідомило про підозру заступнику начальника Київської митниці за підроблення лікарняних

Слідчі ТУ ДБР у місті Києві 25 листопада 2020 року повідомили про підозру заступнику начальника Київської митниці Державної митної служби України. Заступник начальника підозрюється у пособництві у підробленні документів та їх використанні (ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України).

Об этом сообщает DEDAL

Встановлено, що вказаний посадовець у травні та грудні 2019 року, перебуваючи на посаді заступника начальника Дніпропетровської митниці ДФС, вчинив пособництво у підробленні лікарняних листків та надалі надав їх за основним місцем роботи. Проте встановлено, що в травні 2019 року на момент відкриття лікарняного митник знаходився за кордоном на курортах.

Своїми діями підозрюваний спричинив збитки державі та Фонду соціального страхування України, адже за час нібито перебування на лікарняному він незаконно отримував грошові кошти як відшкодування у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю. Сума збитків встановлюється.

Встановлено, що за 2018-2020 роки митник перебував на лікарняному загалом 296 днів.
Слідчі ДБР перевіряють законність видачі митнику інших «лікарняних».

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура. Оперативний супровід - ГУ ДФС у Київській області.

Процесуальне керівництво здійснюється Київською міською прокуратурою.
Оперативний супровід забезпечує ГУ ДФС у Київській області.

Поділитись

Джерело статті: “https://stopcor.org/dbr-povidomylo-pro-pidozru-zastupnyku-nachalnyka-kyyivskoyi-mytnyczi-za-pidroblennya-likarnyanyh/”