Абсолютно легітимного шляху виходу із конституційної кризи в Україні немає – представник Президента

Абсолютно легітимного шляху виходу із конституційної кризи в Україні немає – представник Президента

Абсолютно легітимного шляху виходу з конституційної кризи, що склалась після рішення Конституційного суду, немає. Про це сказав представник Президента у Конституційному суді України, народний депутат Федір Веніславський.

Об этом сообщает RuGate

"Говорити про те, що є легітимна складова такого ганебного рішення КСУ — дуже складно. Ми зараз маємо дуже патову ситуацію. З одного боку: КСУ, скориставшись гарантіями незалежності, ухвалив абсолютно необгрунтоване і абсолютно нелегітимне рішення. Абсолютно легітимного шляху вийти з цієї кризової ситуації, в принципі, не існує, тому що гарантії, закріплені Конституцією, є фактично абсолютними", — сказав Веніславський.

Тому діяти треба "не виключно правовими, а політико-правовими методами".

Нагадаємо, напередодні Президент України Володимир Зеленський звернувся до Венеціанської комісії з проханням надати висновок щодо стану антикорупційного законодавства держави після резонансного рішення Конституційного суду.


Джерело статті: “http://ua.today/news/politics/absolyutno_legitimnogo_shlyahu_vihodu_iz_konstitucijnoyi_krizi_v_ukrayini_nemaye_predstavnik_prezidenta”