Наші красуні: Українські гімнастки вражаюче співають гімн на честь перемоги на домашньому Євро-2020 (відео)

«Ще не вмерла…» пролунала на честь перемоги господарок у командній першості.

Перша медальна церемонія 36-чемпіонату Європи з художньої гімнастики, який стартував 26 листопада у київському Палаці спорту, увінчалася славнем України, повідомляють

«Ще не вмерла…» пролунала на честь перемоги господарок у командній першості. У її залік входили виступи сеньорок у групових вправах і юніорок-солісток в індивідуальних видах.

Об этом сообщает Репортер

Серед юніорок в окремих видах нашу команду представляли львів’янка Каріна Сидорак, Меланія Тур з Павлограда на Січеславщині та запоріжанка Поліна Каріка. У групових вправах нашу команду представляли Валерія Юзьв’як з Ужгорода, Діана Баєва з Макіївки на Донеччині, львів’янки Анастасія Возняк, Марія Височанська та Маріола Бондарчук. Славень на честь своєї перемоги дівчата виконували щиро, як мовиться, на повні груди.

Додамо, що за підсумками багатоборства у групових вправах Україна здобула бронзу. Золото їде в Ізраїль, срібло — в Азербайджан. У суботу, 28 листопада, сеньорки розіграють медалі групових вправ у окремих видах. А юніорки боротимуться за медалі у виступах з окремими предметами. Завершиться чемпіонат у неділю, 29 листопада. Боротьбу у найпрестижнішому виді, багатоборстві поведуть сеньорки.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/nashi-krasuni-ukrainski-himnastky-vrazhaiuche-spivaiut-himn-na-chest-peremohy-na-domashnomu-ievro-2020-video-354004.html”