«У нас відібрали частину власності!» Рейдери мають намір захопити цукрозавод в Іллінцях


  • Віктор СКРИПНИК
  • 0
«У нас відібрали частину власності!» Рейдери мають намір захопити цукрозавод в Іллінцях
На заовді сподіваються, що їх захистять від рейдерів — влада так багато говорить про це. Як буде на ділі, покаже час.
  • Держреєстратор з Брацлава вніс запис про зміну директора Іллінецького цукрозаводу. Сталося це сьогодні, 27 листопада.
  • Трохи раніше акції двох законних співвласників переписали на невідомих людей.
  • На заводі вбачають у цьому підготовку до рейдерства, тому посилили охорону.
  • Що сталося на підприємстві?

Про можливе рейдерське захоплення Іллінецького цукрозаводу повідомила 20minut.ua його директор Юлія Десюк.

Об этом сообщает Компромат РУ

—Сьогодні закінчили варити цукор, — каже пані Юлія. — Є що відбирати. Мабуть, неспроста саме тепер так заворушилися рейдери.

Ми вже посилили охорону. Повідомили владу, правоохоронні органи. Важливо не допустити невідомих на територію. А вони вже мають на руках деякі документи. Отримали їх шахрайським способом. Їм важливо добратися до продукції.

Як позбавляли власності?

Юрист цукрозаводу випадково дізналася, що у їхньому ТОВ з’явилися нові власники. У зв’язку з цим внесено зміни у реєстрі власників.

Своїх часток позбулися Анатолій Кучинський і його сестра Ліля Кучинська.

За словами Юлії Десюк, одразу стали з’ясовувати, хто і на підставі чого «відібрав» частку власності. Кучинські не збиралися цього робити.

Ось що встановили.

18 листопада київський нотаріус Світлана Маляренко видала доручення за №2551 на купівлю-продаж пакету акцій Анатолія Кучинського.

Раніше, 29.09.2020, таке само доручення за №644 видала інший нотаріус Оксана Шадко. За цим документом було надано право на купівлю-продаж пакету акцій Лілії ІКучинської.

Переоформили на третіх осіб

—Ні Ігор Кучинський, ні його сестра Ліля нікому не надавали такого права, —говорить Юлія Десюк. — Все це оформили без них, як кажуть, за їхньою спиною. Якщо говорити про пані Лілію, то вона давно проживає за рубежем. Тому фізично не могла надати дозвіл на вчинення такої дії нотаріусом.

Після того, як невідомі отримали такі нотаріально засвідченні доручення, вони оформили сам факт купівлі-продажу акцій.

За словами співрозмовниці, таку нотаріальну дію провела вінницький нотаріус Яна Ярова. Видані нею документи датовані 24 і 26 листопада нинішнього року.

Але на цьому афера не закінчилася. Нові власники частки акцій заводу тут же переоформили їх на третіх осіб. Розтягнули шахрайський ланцюжок, аби внести більше плутанини.

Поїхали у Брацлав до реєстратора

Як пояснила Юлія Десюк, рейдери, як видно з їхніх дій, поспішають.

За словами співрозмовниці, 27 листопада вони вчинили ще одну аферу.

Державний реєстратор Брацлавської селищної ради зареєстрував нового директора заводу.

На одному з сайтів значиться, що 27 листопада на Іллінецькому цукровому змінився директор. Була: Юлія Десюк, став: Сергій Удовенко.

—Це ще одна підставна особа, — каже співрозмовниця.

Як пояснила Юлія Десюк, вони добилися ухвали суду на заборону подальшого проведення реєстраційних дій.

—Розуміємо, що в судах не так швидко, як хотілося б, вирішуються справи, — каже на закінчення розмови пані Юлія. — Сподіваємося на те, що колектив захистять правоохоронці. Адже достатньо перевірити дії нотаріусів, щоб стало зрозуміло,б що документи в них невідомі отримали шахрайським способом.

Так само це тест на захист підприємців для влади. Новий президент неодноразово наголошував, що правоохоронці діятимуть жорстко у випадку рейдерства. Як буде на ділі, покаже час. Поки що на заводі пильнують, аби на територію не проникли непрошені гості.

Директор наголошує, що завод працює кжен сезон на переробці цукрових буряків безперервно з 2003 року. підприиємство сплачує податки. Робітники отримують достойну зарплату. Тим часмо для декого чужа власність не дає спокою...

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/u-nas-vidibrali-chastinu-vlasnosti-reyderi-mayut-namir-zahopiti-tsukro-11171941.html”