Який ефект забезпечують ґрунтові біодобрива

«БТУ-ЦЕНТР» — іменитий український виробник, який спеціалізується на випуску ефективних біопрепаратів для сільського господарства. Продукція компанії користується високою популярністю на українському та світовому ринках, а все завдяки бездоганній якості та ефективності дії препаратів. Серед найбільш затребуваних препаратів можна виділити ґрунтові біодобрива, які пройшли офіційну сертифікацію на відповідність державним та європейським стандартам. Вивчити повну інформацію про дані засоби та оформити замовлення на їх доставку ви можете на сайті btu-center.com.

Об этом сообщает Незыгарь

Механізм дії біопрепаратів
Ґрунтові біодобрива української компанії «БТУ-ЦЕНТР» виробляються з використанням клітин корисних бактерій продуцентів ферментів, комплексу вітамінів, амінокислот, фітогормонів та інших біологічно активних речовин. Ці добрива мають високу ефективність дії, маючи такі корисні властивості:

Loading...
 • на 20-50% підвищується коефіцієнт поглинання поживних речовин з добрив;
 • забезпечується вільне надходження кремнію до кореневої системи культур;
 • поліпшуються агрохімічні властивості та біологічна активність ґрунту, пригнічується розвиток фітопатогенних організмів та хвороб;
 • забезпечується корисна післядія на розвиток та ріст наступних сільськогосподарських культур у сівозміні;
 • підвищується продуктивність та врожайність рослин за рахунок поліпшення живлення та підвищення стресостійкості;
 • забезпечується скорочення використання мінеральних добрив на 20-25%;
 • запобігається деградація ґрунту;
 • підвищується доступність і рухливість в верхніх шарах ґрунту калію та фосфору, збільшується кількість доступних форм азоту з внесених добрив та самому ґрунті.

Призначення та спосіб застосування препаратів

Ґрунтові біодобрива використовуються для наступних цілей:

Популярні новини зараз
 • Аномальна зима: синоптик розповіла, якою буде погода у лютому в Україні
 • Тікав зі страху і замикався в туалеті. Правда про «кримінальну» юність Кості Калоші (Костянтина Бедового). Частина 1
 • Українцям хочуть платити по дві пенсії: про які виплати мова
  • передпосівне внесення (під оранку або культивацію);
  • внесення в рядок під час посіву або фертигації;
  • підживлення сільгосподарських культур в ранньовесняний період сумісно з КАС.

  Біодобрива від «БТУ-ЦЕНТР» слід вносити при передпосівній обробці ґрунту в разі забивання, а без забивання препарати використовуються тільки при ранньо-весняному підживленні озимих. В цілому ці засоби сприяють поліпшенню харчування сої, кукурудзи, озимого ріпаку, соняшнику, озимих та ярих зернових, садових та овочевих сільгосп культур.

  Який ефект забезпечують ґрунтові біодобрива

  Для приготування робочого розчину необхідно гарненько збовтати препарат, залити в спеціальну ємність необхідну кількість води та додати нормовану дозу біодобрива (для розрахунку на упаковці вказані рекомендовані дозування). Після приготування робочий розчин слід обов’язково використовувати протягом 3-4 годин, в іншому випадку суміш необхідно утилізувати.

  Особливості випуску та зберігання
  Компанія «БТУ-ЦЕНТР» випускає ґрунтові біодобрива в спеціальній тарі по 1, 5 або 10 літрів. Зберігати препарати необхідно в герметично закритій заводській упаковці в прохолодних приміщеннях або місцях, де виключено потрапляння прямого сонячного проміння. Гарантійний термін зберігання становить 12 місяців з дня виробництва при температурі від +4 до +10 °С (при +10…+15 °С – не більше 6 місяців).

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/01/20/yakyj-efekt-zabezpechuyut-gruntovi-biodobryva/”