Еротичний гороскоп на 18 червня: дещо переб’є бажання Овнів

Важливо вхопитися за можливість
В еротичному гороскопі на понеділок, 18 червня, астрологи запевняють, що настає відмінний день для роботи над собою і своїм минулим. Про це повідомляють ЗМІ.

Овен

Шлях до вашої сексуальної насолоди перекриє їжа. На голодний шлунок нікому нічого не хочеться, але після обіду вже не виходить, так що помилка мабуть десь між цими станами.

Телець

Тельці можуть звести всю справу до подружнього обов’язку і вираховуванню, хто кому скільки винен. Ваша прискіпливість перевищить усі межі.

Близнюки

Що найбільше збуджує нас в інших людях? Таємниця. І ваш партнер не є винятком. Ну і що, що ви спите пліч-о-пліч вже довгий час, це абсолютно не заважає вам бути таємничою.

Рак

Відпочиньте від інтимного життя, якщо таке буде можливо: перепочинок буде просто необхідний для того, щоб відновити ваші сексуальні сили і скучити за еротичними пригодами.

Лев

Ваш партнер буде вам багато скаржитися на здоров’я і тих, хто йому це здоров’я підриває. Не думайте, що він раптом перетворився на марудника і тепер катастрофічно вам не підходить.

Діва

Ваш партнер здатний зробити заради вас справжні сексуальні подвиги, якщо відчує з вашої сторони схвалення і зацікавленість.

Терези

У цей день ви будете сумніватися в щирості вашого партнера і його бажанні доставити вам задоволення і провести цей вечір у ваших сексуальних обіймах.

Скорпіон

Скорпіонів дуже надихне бурхливе еротичне листування, яке їм обіцяють зірки.

Стрілець

Стрільці отримують справжнє задоволення від творення, втілюючи свою лібідоносну енергію у чомусь фізичному.

Козеріг

Ви з несподіваної точки зору подивитеся на ваші інтимні відносини і усвідомите, що не такі вже вони й нормальні. Тобто у середньостатистичних людей або набагато краще, ніж у вас, або набагато гірше.

Водолій

Вам дуже захочеться почати життя з нової сторінки. Чи буде в ній місце любовним іграм взагалі і з вашим нинішнім партнером зокрема – вирішувати вам і, мабуть, йому, тому що йому може не сподобатися ідея займатися сексом із кимось зовсім іншим.

Риби

Про груповий секс мови поки не йде. Швидше, про звільнення від негативних емоцій і зняття напруги: саме ці процедури краще всього проводити спільно кількома парами.

Дивіться сюжет про гороскопДжерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/erotichnij-goroskop-na-18-chervnya-descho-pereb'є-bazhannya-ovnіv”