В Україні з’явилися нові телефоні шахраї, що обманюють безробітних

В Україні з’явилися нові телефоні шахраї, що обманюють безробітних
В Україні з’явилися нові телефоні шахраї, що обманюють безробітних

Треба бути особливо уважними і не передзвонювати на номери з непопулярними кодами, не поцікавившись наперед, який це оператор

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

У Києві активізувалися шахраї, які орудують під виглядом роботодавців.

Одна з киянок, яка стала жертвою аферистів, розповіла, що побачила на одному з сайтів, що цікавить її, вакансію і зателефонувала за номером телефону, вказаним в оголошенні. Жінці відповів автовідповідач, представившись "відділом кадрів компанії", і "попросив" з приводу працевлаштування передзвонити за номером, який починається з коду "090".

Як виявилося, киянка потрапила на номер платної лінії з тарифікацією 12 гривень за хвилину. Жодних роботодавців по той бік слухавки не було. Оператор мобільного зв’язку потім пояснив жінці, що вона дзвонила на розважальний сайт.

У підсумку киянка за 20 хвилин "співбесіди" наговорила на 360 гривень. Саме такий рахунок вона отримала перед новим роком. Жінці доведеться оплатити рахунок, оскільки вона "свідомо" зателефонувала на платну лінію "090".

Щоб не стати жертвою аферистів, треба бути особливо уважними і не передзвонювати на номери з непопулярними кодами, не поцікавившись наперед, який це оператор. Особливо має насторожити підпис під вакансією: "Резюме не розглядаються, тільки телефонні дзвінки".