Нацбанк прогнозує, що цього року заробітчани пришлють до України більше грошей

Це пов’язано із зростанням економік країн, де працюють українці, і відповідним зростанням їхніх доходів.

НБУ прогнозує зростання надходжень в Україну від трудових мігрантів / фото politeka.net

Національний банк не очікує значного зростання кількості трудових мігрантів з України в 2019 році, але прогнозує в цьому році невелике зростання надходжень від трудових мігрантів.

Про це повідомив журналістам директор Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук.

«Очікуємо, що вже не буде значного зростання кількості трудових мігрантів — кількість людей, що працюють за кордоном, буде приблизно на рівні 2018 року», — сказав він.

При цьому Ніколайчук зазначив, що Нацбанк прогнозує невелике зростання обсягів надходжень від трудових мігрантів у 2019 році.

«Це, скоріше, пов’язано з тим, що економіки країн, де працюють українські заробітчани, зростатимуть і, відповідно, зростатимуть їхні доходи», — пояснив він.

Як повідомляв УНІАН, трудові мігранти за січень-липень 2018 року перерахували в Україну 6,3 млрд дол. Дані за весь 2018 рік наразі не оприлюднені.

У 2017 році обсяг приватних грошових переказів в Україну становив 9,3 млрд дол., що на 24% вище за показник 2016 року.Джерело статті: “https://economics.unian.ua/m/finance/10405914-nacbank-prognozuye-shcho-cogo-roku-zarobitchani-prishlyut-do-ukrajini-bilshe-groshey.html”