Вперше судять "мента" за побиття активіста: Як соцмережі вітають агресивного Мельникова

За інформацією журналіста "Громадського" Василя Пехньо, який оприлюднив фото, поліцейського звати Василь Миколайович Мельников, передає Depo.ua.

Соцмережі одразу підхопили новину і почали активно її обговорювати.

Капітан Мельников Василь Миколайович

PS старий мент, що б’є лежачих ногами і кричить лажись біндера pic.twitter.com/C4S5trVwzk

— Vasyl Pekhno (@v_pekhno) 12 февраля 2019 г.


Нагадаймо, 9 лютого поліція у Києві затримала активістів ініціативи #ХтозамовивКатюГандзюк, які намагались пікетувати кандидата у президенти Юлію Тимошенко.

Згодом у поліції заявили, що активісти штурмували її управління.

Пізніше в ГПУ заявили, що працівники поліції перевищили свої службові повноваження і спричинили тілесні ушкодження мітингувальникам.

Пізно вночі поліція винесла постанови про звільнення затриманих активістів.

Керівник столичної поліції Андрій Крищенко вибачився перед суспільством за дії правоохоронця, який при затриманні людей крикнув: "Лягай, Бандеро". Згодом поліція запустила вибачальний флешмоб "Я — бандерівець".

За даними поліції, правоохоронцям за перевищення службових повноважень загрожує до восьми років ув’язнення, а активістам — до семи років.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що вже встановлено, хто бив лежачу людину ногами і кричав про Бандеру. Готуються підозри.


Джерело статті: “http://www.depo.ua/ukr/life/vpershe-sudyat-menta-za-pobittya-aktivista-yak-socmerezhi-vitayut-cyu-novinu-20190212915184”