У роботі Telegram стався збій по всьому світу

Збої в роботі Telegram зафіксували по всьому світу

У роботі месенджера Telegram 16 березня були проблеми по всьому світу. Команда додатка повідомила про це у Twitter.

За даними служби підтримки, облікові записи приблизно 70 тис. користувачів Telegram по всьому світі було позначено як видалені через проблеми із сервером.


Up to 70K users may temporarily see their account as Deleted due to a server issue. No data is lost, everything will be back soon to normal. Sorry for the незручності

— Telegram Messenger (@telegram) 16 березня 2019 р.

Наразі проблему врегульовано, наголошують у Twitter команди Telegram.

"Усе повертається в нормальний стан. Вибачте за проблему. Якщо ви не бачите своїх груп, вийдіть з облікового запису, увійдіть знову. Будь-які інші незначні побічні ефекти пов’язані з кешуванням і зникнуть самі собою. Баланс відновлено", – ідеться в повідомленні.


Everything is now back to normal. Sorry for the trouble. If you can’t see your groups, log out and in again. Any other minor side-effects are due to caching and will go away on their own. Balance is down. *

— Telegram Messenger (@telegram) 16 березня 2019 р.

На сайті сервісу Downdetector, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, повідомляють, що збій стався приблизно о 14.00.

Найбільше проблем у функціонуванні Telegram зафіксували європейські користувачі в Італії, Німеччині, Австрії, Польщі, Білорусі, Україні, Росії. Також збої були у США, Бразилії, Індії, Малайзії, Венесуелі та Колумбії.


Скриншот: downdetector.ru
Скріншот: downdetector.ru


91% користувачів Downdetector повідомляв про неможливість під′єднатися до Telegram, ще 8% – про те, що не можна надіслати повідомлення.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/v-roboti-telegram-stavsja-zbij-po-vsomu-svitu-814433.html”