На “зеленій” лінії столичного метро підсилять конструкцію тунелю

Після цього інтервал руху потягів трохи зменшиться

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на “Вечірній Київ“.

Зокрема кияни, що користуються Сирецько-Печерською лінією метро, мабуть помітили, що на перегоні від Лук’янівки в сторону центру міста поїзди спочатку пришвидшують рух, а потім скидають швидкість. Щоб такого не доводилося робити, спеціалісти зроблять капітальний ремонт перегонних тунелів без закриття руху потязі в. Нагадаймо, що ремонтні роботи у тунелях й станціях метро – процес безперервний й найчастіше пов’язаний з переобводненими столичними грунтами.

“Київметробуд”, зі свого боку, повідомив, що розпочав капітальний ремонт та посилення основних конструкцій (оправи) перегінних тунелів на 1-й головній колії перегону між станціями “Золоті ворота” та “Лук’янівська” на Сирецько-Печерській лінії Київського метрополітену”.

Ці станції знаходяться у надзвичайно водонасичених грунтах, які поступово вимивають основу конструкцій тунелів та станцій в умовах динамічних навантажень від рухомого складу та впливу оточуючого середовища.

Робити, які будуть виконані, підвищать безпеку руху потязі в і безпеку перевезення пасажирів, допоможуть зняти обмеження швидкості на ділянках з просіданням. В результаті це також зменшить інтервал руху потязі в.


Джерело статті: “https://golosua.info/2019/01/11/na-zelenii-linii-stolychnoho-metro-pidsyliat-konstruktsiiu-tuneliu/”