Спершу має бути відповідальна поведінка влади з дотримання карантину, а вже потім – вимоги до громадян, – депутат облради

105342482_269696977441813_8553640300015995002_n

*Актуально

Об этом сообщает FLB

Щодня в Україні виявляють дедалі більше хворих на коронавірус, і влада втрачає контроль над ситуацією з поширенням COVID-19. Щоразу більше областей мусять посилити карантинні заходи, щоб не перевантажити медичну систему. Водночас уряд планує посилити адміністративну відповідальність за недотримання маскового режиму в приміщеннях і громадському транспорті.

Як зазначив депутат Чернігівської обласної ради від «Нашого краю» Петро Головач, маски, зважаючи на їхню вартість і необхідну частоту зміни раз на кілька годин, недоступні для багатьох громадян, а придбати їх на вході до громадських місць досі неможливо.

«Разом з тим, упродовж карантину влада сама демонструє нехтування звичайними санітарними правилами, дотримання яких сама ж вимагає від громадян. Прояви зневаги до громадської безпеки можна побачити на численних засіданнях і зустрічах урядовців. Результатом стали масові порушення безпеки і серед звичайних громадян», – прокоментував Петро Головач.

На його думку, виникла ситуація, коли влада не знає, що з цим робити, шукаючи на четвертому місяці національного карантину адекватну комунікацію з громадянами. «Високопосадовці мали б першими вдягнути маски та останніми їх зняти. Але для цього їм треба почати поважати кожного українця, а не тільки себе.

«Наш край» вважає, що для початку треба запровадити жорсткі покарання для посадовців за порушення карантинного режиму. Тоді, можливо, й не доведеться їх запроваджувати для пересічних українців», – зазначив депутат Чернігівської облради від «Нашого краю».

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Читайте також


    Мена може залишитися без водопостачання
    Жінка опинилася в пастці у власній квартирі
    «Наш край» Чернігівщини доставив гуманітарну допомогу жителям Авдіївки

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/spershu-maye-buti-vidpovidalna-povedinka-vladi-z-dotrimannya-karantinu-a-vzhe-potim-vimogi-do-gromadyan-deputat-oblradi-219357”